Yaşam

Sophie Turner ve Joe Jonas Evliliklerini Bitirdi

Joe Jonas’ın evlilik yüzüğünü taktığını gösteren son Instagram paylaşımına rağmen Sophie Turner’la evliliği sona ermek üzere ve o da bu adımı attı. Kaynaklar, Jonas’ın Miami’de boşanma davası açtığı haberini verdi. Jonas, 3 ve 1 yaşlarındaki iki kızının ortak velayetini istedi. Jonas, başvurusunda “Taraflar arasındaki evlilik tamir edilemeyecek şekilde bozuldu” diye yazdı.

Turner ve Jonas’ın bir evlilik sözleşmesi vardı. Jonas müzik telif haklarını elinde tutacak, Turner ise televizyon ve film kârlarını elinde tutacak. Evlenmeden önce edinilen tüm mallar, sahibinin adına kalacak ve boşanma durumunda, o sahibinin mülkiyetinde kalacaktır. Çiftin mahkemede çözmesi gereken tek şey çocuk velayeti ve nafaka olacak.

Geçtiğimiz günlerde Jonas ve Turner’ın en az altı aydır sorun yaşadığı ortaya çıkmıştı. Turner, Mayıs ayından bu yana İngiltere’de ITVX dizisi Joan adlı bir proje çekiyor.

Jonas’ın boşanma avukatlarını tuttuğuna dair ilk raporlar ortaya çıktığında Turner’ın temsilcisi herhangi bir yorumda bulunmadı. Bir kaynak, Jonas’ın başvurusunda çiftin çok farklı yaşam tarzlarının etkili olduğunu söyledi. Jonas’ın büyük olasılıkla yüzde 50’den fazla oranda fiziksel velayet talebinde bulunacağı söyleniyor.

Turner ve Jonas, 2016 yılında Turner henüz 20 yaşındayken çıkmaya başladı. Jonas ondan yedi yaş büyük. Bir yıl sonra nişanlandılar, ardından Mayıs 2019’da evlendiler. Temmuz 2020’de ilk kızları Willa’yı, 2022’de ise ikinci kızlarını dünyaya getirdiler.

Turner, Mayıs 2022’de ELLE UK ile zihinsel sağlığı için Birleşik Krallık’a dönmeyi ne kadar istediğini anlattı. “İngiltere’yi çok özledim” dedi. “İnsanlar, tavırlar, her şey. Yavaşça kocamı geri çekiyorum. Amerika’da yaşamayı gerçekten çok seviyorum ama akıl sağlığım için arkadaşlarımın ve ailemin yanında olmaya ihtiyacım var. Ayrıca kızımın da benim sahip olduğum eğitim ve okul hayatına sahip olmasını çok isterim. “İdeal olarak nihai varış noktası İngiltere olacaktır, ancak Joe’nun ikna edilmesi biraz zaman alabilir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu